Dziecko ze szczoteczką IONICKISS Kids w ręce

"Szczoteczka, która sama myje zęby dziecka!" - Dobrana Niania

Dopóki sama myjesz swojemu dziecku pierwsze ząbki masz poczucie kontroli procesu czyszczenia. Potem, gdy dziecko przejmuje to zadanie zaczynają się schody: myje niedokładnie, nieprawidłowo, połyka pastę lub jej unika.

A teraz wyobraź sobie szczoteczkę, która jak magnes przyciąga i usuwa zabrudzenia i płytkę nazębną z jamy ustnej Twojego dziecka! Tak działa technologia jonowa w szczoteczkach IONICKISS Kids.

 

 

Szczoteczki IONICKISS Kids w 3 kolorach

 

Co wyróżnia szczoteczkę IONICKISS Kids?

 

Najnowsza technologia jonowa.

Szczoteczki IONICKISS Kids działają w oparciu o technologię jonową zatwierdzoną przez instytut Harvard. Podczas mycia, jony te, łączą się z jonami o przeciwnym ładunku na powierzchni zębów, co powoduje odłączenie płytki nazębnej. Włosia szczoteczki działają jak magnes, przyciągając i usuwając płytkę nazębną z jamy ustnej. W praktyce szczoteczka samodzielnie przyciąga zabrudzenia i płytkę nazębną. Dzięki temu czyści zęby niezależnie od umiejętności małego użytkownika 😉

 

Cicha praca.

Szczoteczka jest bardzo cicha i nie generuje nieprzyjemnych wibracji, do których trzeba się przyzwyczajać. To zdecydowana przewaga tej technologii nad szczoteczkami elektrycznymi i sonicznymi. Znasz to uczucie łaskotania i mrowienia, gdy zaprzyjaźniałaś/eś się z technologią soniczną? Pamiętasz, że te niedogodności powodowały, że początkowo czyszczenie trwało krócej? My dorośli potrafimy przezwyciężyć niedogodności dzięki sile woli, jednak naszym dzieciom czasem jej brakuje (zwłaszcza w takich tematach jak mycie zębów 😊).

 

Możliwość stosowania bez pasty do zębów.

Szczoteczki jonowe można stosować bez pasty do zębów. To świetny wybór jeśli Twoje dziecko nie lubi smaku pasty lub przeciwnie, martwi Cię, że używa jej za dużo (głównie podjadając, bo producenci past dla dzieci dbają o to, by były smaczne). Dzięki temu, że pasta nie jest już niezbędna zęby można czyścić w dowolnym miejscu i każdej porze (świetnie się sprawdza jeśli dużo podróżujecie). Jeśli jednak dziecko chce stosować pastę, może ją nakładać w zaledwie 1/3 dotychczas stosowanej ilości.

 

Pojemny akumulator.

Kolejny plus to akumulator w szczoteczce IONICKISS Kids. Ma on pojemność, która pozwala nawet na rok szczotkowania zębów bez konieczności doładowywania! Nigdy więcej nie będziesz szukać w popłochu jakiejkolwiek szczotki manualnej, gdy usłyszysz tuż przed wyjściem do przedszkola/ szkoły „Mamo, szczoteczka się rozładowała”. Wprawdzie w ostateczności trochę pomaga przepłukanie ust wodą z pastą do zębów, ale ze szczoteczką IONICKISS Kids odchodzi Ci jeden z potencjalnych porannych stresów 😉.

 

Jakie są inne zalety szczoteczek do zębów IONICKISS KIDS?

Szczoteczki IONICKISS Kids są super lekkie, mają miękkie, antybakteryjne włosie, umożliwiają mycie zębów w różnych trybach i są dostępne w atrakcyjnej cenie w porównaniu ze szczoteczkami elektrycznymi i sonicznymi.

Dla mnie jako mamy ważne jest też to, że szczoteczki IONICKISS przeszły pozytywnie wszystkie badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność a technologia jonowa zatwierdzona przez instytut Harvard.  Dodatkowo model IONICKISS Original (rekomendowany dla starszych dzieci) może być bez przeszkód stosowany przez posiadaczy aparatów ortodontycznych. Dla mnie to ogromna zaleta.

 

Dobrana Niania zdecydowanie poleca szczoteczki do zębów IONICKISS KIDS!

Powrót do blogu