Ranking szczoteczek 2023

Najlepsze szczoteczki do zębów w 2023 roku

Szukasz szczoteczki do zębów, która pomoże Ci utrzymać wysoki stopień higieny jamy ustnej, ochroni zęby przed próchnicą i skutecznie usunie zgromadzoną na nich płytkę nazębną? Poznaj rewolucyjne urządzenia, jakimi są japońskie szczoteczki do zębów IONICKISS, wykorzystujące technologię jonową oraz soniczną.

Technologia jonowa

Czym jest technologia jonowo-soniczna w szczoteczkach do zębów?

Jak pokazują przeprowadzone badania kliniczne – połączenie tych dwóch rozwiązań cechuje nawet dwukrotnie wyższa skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej oraz bakterii z jamy ustnej. Nic dziwnego, że szczoteczki jonowe oraz jonowo-soniczne IONICKISS cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przedstawiamy modele najczęściej wybierane przez Klientów w 2023 roku.

Szczoteczki IONPA Premium najlepsze szczoteczki 2023

1. IONPA PREMIUM - Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów

Nasze zestawienie otwiera niekwestionowany lider wśród skutecznych szczoteczek do zębów - IONPA PREMIUM, która łączy w sobie zalety technologii jonowej oraz sonicznej. To innowacyjne urządzenie do higieny jamy ustnej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Dzięki zastosowaniu japońskiej technologii jonów ujemnych szczoteczka IONPA PREMIUM gwarantuje redukcję blisko 100% zgromadzonych bakterii w jamie ustnej. Możesz zapomnieć o problemach z próchnicą czy stanami zapalnymi dziąseł. 52 000 ruchów sonicznych na minutę pomaga w usuwaniu płytki nazębnej o połowę skuteczniej niż szczoteczki tradycyjne. Z każdym myciem Twój uśmiech będzie coraz bielszy, nawet bez stosowania pasty do zębów!

Proces jonizacji, który niczym magnes przyciąga osad i kamień z powierzchni zębów, w połączeniu z technologią soniczną to prawdziwa rewolucja na rynku. Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów IONPA PREMIUM ma wbudowane 4 tryby pracy, dzięki czemu możesz dopasować jej działanie do swoich potrzeb.

Wymienne, antybakteryjne końcówki zostały zaprojektowane tak, by docierać nawet do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. W zestawie ze szczoteczką otrzymujesz dwie wymienne końcówki, co daje Ci zapas aż na pół roku. Miękkie włosie jest delikatne dla dziąseł ani nie przyczynia się do powstawania mikrouszkodzeń.

Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów IONPA PREMIUM wyróżnia się smukłym, prestiżowym designem i solidną, japońską jakością wykonania. Wbudowany akumulator może pracować bez ładowania nawet do 25 dni – stan baterii możesz kontrolować na umieszczonym w korpusie wyświetlaczu. Szczoteczka została wyposażona również w timer, który za Ciebie odlicza czas niezbędny do dokładnego umycia zębów.

IONPA Home drugie najlepsze szczoteczki w 2023 roku

2. IONPA Home - Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów

Jeśli szukasz równie skutecznej szczoteczki do zębów jak IONPA PREMIUM, jednak w nieco niższej cenie – koniecznie zapoznaj się z tym modelem. W jonowo-sonicznej szczoteczce IONPA Home również zastosowano połączenie jonizacji z ruchami sonicznymi, dzięki czemu cechuje się tak samo wysoką skutecznością jak wersja PREMIUM.

Znajdziemy w niej wbudowany timer i trzy tryby pracy do wyboru. W zestawie ze szczoteczką otrzymasz dwie wymienne końcówki z antybakteryjnym włosiem, które umożliwią Ci skuteczne czyszczenie zębów przez pół roku – bez konieczności zakupu dodatkowych końcówek.

 Najlepsze szczoteczki podróżne z etui

3. IONPA Travel - Jonowo-soniczna turystyczna szczoteczka do zębów

Nieskazitelnie czyste i białe zęby w podróży? Zadba o to jonowo-soniczna turystyczna szczoteczka IONPA Travel. Wygodne, zintegrowane etui dołączone do zestawu sprawia, że możesz ją mieć zawsze przy sobie – zarówno w hotelu jak i pod namiotem!

Klienci jednoznacznie stwierdzają, że jonowo-soniczna szczoteczka IONPA Travel to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często się przemieszczają lub potrzebują czyścić zęby kilka razy dziennie, np. po każdym posiłku. Wytrzymała bateria AAA wystarcza nawet na 120 dni używania dwa razy dziennie przez 2 minuty. Po tym czasie wystarczy wymienić baterie na nowe.

Szczoteczka IONPA TRAVEL jest lekka, kompaktowa, wodoodporna oraz, jak inne modele IONICKISS, stylowa i bezawaryjna. Korzystając ze szczoteczki możesz wybierać pomiędzy dwoma trybami pracy – codziennego czyszczenia oraz gumcare, służącego do masażu i pielęgnacji dziąseł.

Emitowane jony ujemne w połączeniu z 44 000 ruchów sonicznych na minutę gwarantują dwa razy wyższą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej oraz bakterii z jamy ustnej. Końcówka wyposażona w antybakteryjne włosie dokładnie czyści przestrzenie międzyzębowe, a przy okazji jest delikatna i bezpieczna nawet dla wrażliwych dziąseł. Kupując jonowo-soniczną szczoteczkę do zębów IONPA Travel otrzymujesz, poza przydatnym etui, dwie wymienne końcówki, które posłużą Ci łącznie przez pół roku.

 Najlepsze manualne szczoteczki w 2023 roku

4. IONICKISS Original - Jonowa szczoteczka do zębów

Czwarte miejsce w naszym rankingu zajmują manualne, jonowe szczoteczki do zębów z wymienną końcówką dla dorosłych lub dzieci (wersja KIDS). Są to najbardziej podstawowe modele szczoteczek jonowych IONICKISS, które osiągają o połowę wyższą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej niż szczoteczki tradycyjne – bez konieczności stosowania past do zębów.

Wersja ta cieszy się popularnością wśród klientów, którzy chcą sprawdzić, w jaki sposób działa technologia jonowa. Za atrakcyjną cenę otrzymujesz niezawodną, japońską jonową szczoteczkę do zębów IONICKISS Original, która pokaże Ci, co oznacza skuteczne i dokładne oczyszczanie zębów oraz będzie zapobiegać chorobom jamy ustnej i dziąseł.

Powrót do blogu