Najlepsza szczoteczka dla skutecznego oczyszczania jamy ustnej - technologia jonowa

Najlepsza szczoteczka dla skutecznego oczyszczania jamy ustnej - technologia jonowa

Zastanawiałeś się kiedyś, czy istnieje na rynku manualna szczoteczka do zębów, która zagwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej, potrafi zredukować prawie do zera nagromadzone w jamie ustnej bakterie, a przy okazji poprawi biel zębów i ochroni dziąsła przed stanami zapalnymi? Choć może to brzmieć jak abstrakcja – Japończycy opatentowali rewolucyjną technologię, która umożliwia dokładnie takie działanie!

Szczoteczki do zębów IONICKISS Original, wykorzystujące proces jonizacji do czyszczenia zębów, to prawdopodobnie jedne z najbardziej efektywnych modeli ze wszystkich manualnych szczoteczek do zębów na rynku. Jeśli zależy Ci na tradycyjnej technice szczotkowania, bez wibracji i ruchów sonicznych – koniecznie poznaj bliżej to niesamowite urządzenie!

Portret szczęśliwej młodej pary myjącej zęby

Czym wyróżniają się manualne jonowe szczoteczki do zębów?

Manualne szczoteczki do zębów IONICKISS, oparte na technologii jonowej mają wiele zalet, które przyciągają uwagę coraz większej liczby Klientów. Czym się różnią od zwykłych szczoteczek dostępnych w każdym sklepie?

Szczoteczki jonowe dostępne w naszym asortymencie mają zdolność usuwania do 48% więcej płytki nazębnej, niż tradycyjne szczoteczki do zębów. Wszystko dzięki generowaniu jonów ujemnych, które łącząc się z dodatnio naładowanymi zanieczyszczeniami i osadem, usuwają je z powierzchni zębów.

Końcówki manualnych szczoteczek jonowych IONICKISS Original zostały wyposażone w delikatne włókna, łagodne dla szkliwa i dziąseł. Doskonale nadają się do używania przez osoby z nadwrażliwością zębów, skłonnością do rozwoju stanów zapalnych, krwawień czy chorób dziąseł i przyzębia, a nawet z odsłoniętymi szyjkami zębowymi.

Technologia jonowa sprawia, że nie musisz korzystać z pasty do zębów ani innych środków do higieny jamy ustnej. Antybakteryjne włókna oraz emitowane jony doskonale poradzą sobie z oczyszczaniem Twoich zębów bez jakichkolwiek dodatkowych preparatów. Wystarczy pilnować regularnej wymiany końcówek szczoteczki, co około 3 miesiące.

Manualne szczoteczki jonowe są proste i wygodne w użyciu, nie wymagają ładowania ani wymiany baterii. Są idealne dla osób, które preferują prostotę i nie chcą marnować czasu na ładowanie urządzenia.

Kobieta myjąca zęby szczoteczką jonową

Co warto wiedzieć o niezwykle skutecznej technologii jonowej w szczoteczkach IONICKISS?

Pewnie zastanawiasz się, na czym w zasadzie polega ta innowacyjna japońska technologia jonizacji? Otóż każda manualna szczoteczka IONICKISS Original oraz Kids (dla dzieci) posiada wbudowaną baterię 3V, która służy do tworzenia obwodu elektrycznego emitując jony ujemne, które kieruje na końcówkę szczoteczki. Aby przepływ jonów przebiegał prawidłowo, należy trzymać szczoteczkę w lekko zwilżonej dłoni.

Gdy ujemne ładunki dostaną się do jamy ustnej, przerywają wiązania między powierzchnią zęba a zgromadzoną na nim płytką nazębną naładowaną dodatnio. Następnie, niczym magnes, przyciągają ją do włókien szczoteczki i usuwają. Specjalnie wyprofilowane końcówki docierają do najtrudniej dostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych.

Antybakteryjne właściwości sprawiają, że podczas mycia usunięta zostaje nie tylko szkodliwa płytka nazębna, ale także bytujące w jamie ustnej bakterie. Dzięki regularnemu stosowaniu manualnej szczoteczki do zębów IONICKISS Original pozbędziesz się osadu i kamienia nazębnego, odzyskasz śnieżnobiały uśmiech bez przebarwień, poprawisz stan dziąseł i zapomnisz o nieświeżym oddechu!

Z rewolucyjnych właściwości szczoteczki możesz korzystać przez co najmniej 12 miesięcy. O rozładowaniu baterii i konieczności zakupu nowego egzemplarza poinformuje Cię specjalna dioda, wmontowana w korpusie szczoteczki.

Zestaw IONICKISS Original miekka i średnia

Dla kogo została stworzona jonowa szczoteczka do zębów IONICKISS Original?

Jonowa szczoteczka do zębów IONICKISS Original (oraz Kids) została stworzona dla osób, które chcą skutecznie czyścić zęby i dbać o higienę jamy ustnej w sposób delikatny dla szkliwa i dziąseł. Manualna szczoteczka idealnie sprawdzi się w podróży, pracy, szkole czy podczas pobytu w szpitalu. Dzięki temu, że nie trzeba jej ładować ani używać pasty do zębów bez problemu możesz z niej korzystać w każdej sytuacji.

Warto również zaznaczyć, że manualna szczoteczka jonowa IONICKISS może być stosowana przez osoby z aparatami ortodontycznymi, implantami czy mostkami – ze względu na jej miękkie włókna oraz brak wibracji. Szczoteczka jest również polecana dla osób z chorobami przyzębia, które wymagają szczególnej troski o higienę jamy ustnej, a także po przebytych zabiegach. 

Jeśli lubisz tradycyjne metody mycia zębów, drażnią Cię drgania i hałas towarzyszące technologii sonicznej lub elektrycznej - jonowa szczoteczka do zębów IONICKISS Original jest idealna dla Ciebie. 

Zestaw IONICKISS Kids

Szczoteczka manualna IONICKISS Kids dla najmłodszych

Nie zapomnieliśmy również o potrzebach Twojej pociechy. Model IONICKISS Kids został opracowany na takiej samej technologii, jak Original, z tym, że posiada dostosowane do małej jamy ustnej malucha końcówki

Kupując jonową szczoteczkę swojemu dziecku nie tylko zapewnisz mu najlepszą możliwą ochronę zębów i dziąseł, ale także wykluczysz ewentualność połknięcia resztek pasty do zębów, zawierającej niekorzystne dla zdrowia składniki, takie jak fluor.

Daj szansę się zaskoczyć i wznieś codzienną higienę jamy ustnej na najwyższy możliwy poziom efektywności! Manualne jonowe szczoteczki do zębów IONICKISS są dostępne w naprawdę przystępnej cenie. Przetestuj jej niesamowite działanie, a gwarantujemy, że już nigdy więcej nie wrócisz do zwykłych szczoteczek do zębów!

Powrót do blogu