Marka IONICKISS na TEDxWarsawWomen 2023: "Two Steps Forward"

Marka IONICKISS na TEDxWarsawWomen 2023: "Two Steps Forward"

W dniu 8.12.2023r, w samym sercu Warszawy, rozbrzmiewało hasło "Two Steps Forward", prowadząc nas przez kolejną edycję TEDxWarsawWomen 2023.

Wydarzenie to, celebrujące siłę, kreatywność i determinację kobiet, stało się dla marki IONICKISS areną prezentacji naszych najnowszych innowacji.

Podczas konferencji odbyły się inspirujące warsztaty i prelekcje, które skupiały się na roli kobiet w technologii, zdrowiu i przedsiębiorczości. Dyskusje te nie tylko podkreślały znaczenie kobiecego liderstwa w tych dziedzinach, ale także zachęcały do aktywnego angażowania się i dzielenia własnymi doświadczeniami.

Nasze stoisko, miejsce pełne interakcji i wymiany myśli, przyciągnęło szerokie grono zainteresowanych uczestników. Spotkania te były potwierdzeniem, że misja IONICKISS - wprowadzanie innowacji dla zdrowia - idealnie wpisuje się w oczekiwania współczesnego społeczeństwa.

Wyjątkowe słowa uznania należą się Pani Prezes Ewie Turek. Jej liderstwo i wizja stworzenia platformy dla silnych, kreatywnych kobiet, stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji. Jej zdolność do zgromadzenia ludzi, których pasją jest zmiana świata, jest dla nas wzorem do naśladowania.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do niesamowitych wolontariuszy, których poświęcenie, pasja i energia były fundamentem sukcesu tej edycji TEDxWarsawWomen. Bez ich zaangażowania, organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa.

 

Konferencja, z jej inspirującą atmosferą i energią płynącą od uczestniczących kobiet, pełnych pasji i determinacji, wypełniła nas pozytywnym nastawieniem i jeszcze większą motywacją do działania. "Two Steps Forward" to nie tylko hasło wydarzenia, ale również przesłanie, które zabieramy ze sobą, dążąc do ciągłego rozwoju i innowacji.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią TEDxWarsawWomen 2024 i podzielić się naszymi wartościami z tak inspirującą społecznością. Dziękujemy wszystkim za cenne rozmowy i wymianę doświadczeń, które są dla nas źródłem nieustającej motywacji do tworzenia lepszej przyszłości.

 

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenia i możliwości współpracy.

 

Do zobaczenia na TEDxWarsawWomen 2025!

Zespół IONICKISS

 

Powrót do blogu