Idealna szczoteczka do zębów dla podróżnika

Idealna szczoteczka do zębów dla podróżnika

Jeśli jesteś osobą, która często podróżuje lub czyścisz zęby kilka razy dziennie, np. w szkole czy pracy, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ciężko znaleźć idealną szczoteczkę do zębów, która poza małymi rozmiarami zapewni skuteczną i dokładną higienę jamy ustnej oraz zębów. Jonowo-soniczna turystyczna szczoteczka do zębów IONPA Travel z wymiennymi końcówkami i wbudowanym etui zapewni dwukrotnie wyższą efektywność w usuwaniu płytki nazębnej i bakterii, a przy tym jest lekka, stylowa i możesz ją zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ zasilają ją wytrzymałe baterie.

Szczoteczka IONPA travel gotowa do podróży

Jaka szczoteczka dla podróżnika będzie najlepsza?

Na początku przyjrzyjmy się, czym powinna charakteryzować się idealna przenośna szczoteczka do zębów. Pierwszym istotnym aspektem jest wielkość - taka szczoteczka powinna być na tyle mała, aby można ją było łatwo zapakować do podręcznej walizki, plecaka czy niewielkiej torebki.

Ważne jest, aby szczoteczka była zasilana bateriami i nie potrzebowała częstego ładowania - dzięki temu nie będzie wymagała dostępu do prądu, z którym może być problem np. podczas wypadu w góry czy pod namiot.

Z kolei wymienne końcówki szczoteczki, które możesz zmienić na nowe po 2-3 miesiącach sprawią, że będziesz mógł używać szczoteczki przez długi czas, zachowując stałą skuteczność czyszczenia i właściwości antybakteryjne.

Zwróć uwagę, czy wybrany przez Ciebie model został wyposażony w zintegrowane etui, który zapewni ochronę urządzenia podczas transportu. Szczoteczka dla podróżnika powinna również mieć funkcję automatycznego wyłączania, która pozwoli na oszczędzanie energii i przedłużenie czasu pracy baterii.

Obecność różnych trybów pracy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb, wodoodporny korpus czy wbudowany timer – to niektóre z funkcji dodatkowych wpływających na wyższy komfort użytkowania szczoteczki do zębów.

No i ostatni, choć nie mniej ważny aspekt – brak konieczności używania past do zębów ani innych preparatów do higieny jamy ustnej. Czy to możliwe? Oczywiście! Takie możliwości daje innowacyjna technologia zastosowana w szczoteczkach do zębów dla podróżnika IONICKISS, wykorzystująca proces jonizacji do usuwania płytki nazębnej i eliminowania bakterii sprzyjających rozwojowi próchnicy. Jeśli nie jesteś przekonany/przekonana do zaprzestania używania pasty do mycia zębów, możesz użyć ⅓ dotychczas wykorzystywanej jej ilości. 

Czym jest technologia jonowa i dlaczego jest tak wysoce skuteczna?

Jonowo-soniczna turystyczna szczoteczka do zębów IONPA Travel wprowadziła spore zamieszanie na rynku przenośnych szczoteczek i wśród podróżników. To wszystko dzięki temu, że łączy w sobie dwie niesamowite technologie – jonową oraz wibracji sonicznych.

Bateria szczoteczki IONPA Travel emituje przepływ jonów ujemnych, które kieruje do końcówki szczoteczki. One, przedostając się do jamy ustnej, przerywają wiązania między powierzchnią zęba a płytką nazębną, odpychają ją i niczym magnes przyciągają do włosia szczoteczki. Jak podają wyniki badań klinicznych, takie działanie pozwala osiągnąć o 48% wyższą skuteczność w redukcji płytki nazębnej i blisko stuprocentową w niwelowaniu bakterii zgromadzonych w jamie ustnej.

Już po kilku dniach zaobserwujesz wyraźną poprawę w gładkości, czystości i wybieleniu zębów. Na wysoką efektywność szczoteczki IONPA Travel wpływa również soniczna wibracja - 44 000 ruchów sonicznych na minutę pozwala jeszcze lepiej rozbijać płytkę nazębną z najtrudniej dostępnych miejsc.

Jonowo-soniczna turystyczna szczoteczka do zębów IONPA Travel jest całkowicie bezpieczna – nawet dla osób z nadwrażliwością czy skłonnością do mikrourazów dziąseł. Badania pokazały, że regularne mycie zębów tym modelem wpływa na poprawę ukrwienia dziąseł, a nawet redukcję stanów zapalnych czy chorób przyzębia.

Szczoteczka IONPA Travel wkładana do torebki

Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów IONPA Travel – produkt idealny do bagażu podróżnika!

Wysoce skuteczna technologia jonowo-soniczna, bezawaryjna solidna japońska konstrukcja, niepowtarzalny design i kompaktowy rozmiar to tylko część korzyści, które niesie za sobą zakup szczoteczki do zębów IONPA Travel.

W zestawie, poza zintegrowanym etui otrzymasz dwie wymienne końcówki. Dzięki temu możesz spokojnie cieszyć się działaniem szczoteczki bez konieczności dokupowania elementów przez całe pół roku.

Bateria zasilająca urządzenie zapewnia do 120 dni używania szczoteczki dwa razy dziennie przez 2 minuty. Po tym czasie wystarczy, że baterie wymienisz na nowe. Jonowo-soniczna szczoteczka do zębów IONPA Travel posiada wbudowany timer, który odmierza czas mycia – informuje, kiedy przejść do kolejnej ćwiartki jamy ustnej oraz zakończyć czyszczenie.

Możesz wybierać między dwoma trybami pracy - zwykłym codziennym czyszczeniem lub masażu i pielęgnacji dziąseł – wszystko zależy od tego, czego aktualnie potrzebujesz. Szczoteczka do zębów ma wodoodporny korpus, dzięki czemu bez problemu możesz używać jej pod prysznicem i nie martwić się o awarie.

Nowa, jonowo-soniczna turystyczna szczoteczka do zębów IONPA Travel to świetny produkt dla podróżników, którzy nie chcą rezygnować z dbałości o swoją higienę jamy ustnej nawet poza domem. Dzięki swojej funkcjonalności, kompaktowemu rozmiarowi oraz zasilaniu bateryjnemu, szczoteczka ta jest bardzo praktyczna i wygodna w użytkowaniu w podróży — bez względu na panujące warunki. Jednym słowem — zmieni Twoje życie na zawsze!

Wszystkie dostępne kolory szczoteczki IONPA Travel
Powrót do blogu